Rolety Screen

Rolety typu Screen cechy charakterystyczne

Rolety ekranowe mogą pomóc w obniżeniu kosztów energii.

Zmniejsz koszty ogrzewania i klimatyzacji – Po zamontowaniu rolet możesz zauważyć obniżenie temperatury w pomieszczeniu, dzięki zatrzymywaniu nawet 90% energii słonecznej. Dzięki temu znacznie zmniejszają się koszty ogrzewania i klimatyzacji. Roletami można łatwo sterować – ręcznie lub za pomocą pilota. Ze względu na swoją specyfikę pozwalają obniżyć koszty energii elektrycznej zużywanej latem przez klimatyzatory. Zimą natomiast zapobiegają utracie ciepła.

Rolety Screen skutecznie chronią pomieszczenie przed przegrzaniem, co wpisuje się w ekologiczny trend. Zmniejszenie zapotrzebowania na klimatyzatory pokojowe może zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym obniżyć koszty operacyjne.

Rolety screen to doskonały wybór dla firm, które muszą mieć napięty budżet.

Rolety materiałowe SCREEN można montować na ramach okiennych, konstrukcjach fasadowych, bezpośrednio na ścianie. Sterowane pilotem lub przełącznikiem sprawiają, że są łatwe w użyciu, nawet jeśli zakrywają duże szkło. Zwolennicy inteligentnych rozwiązań docenią możliwość łączenia rolet w zespoły i integracji z systemami zarządzania budynkiem.

Co ważne, parawan pozwala na zabudowę do 15 metrów kwadratowych bez dodatkowych przegród, a w naszym klimacie, gdy często zmagamy się z silnymi wiatrami, dzięki specjalnym cechom utrzymującym materiał w systemie parawanowym, mogą one oprzeć się silnym podmuchom wiatru.

Rolety screen mają wiele charakterystycznych cech.

Materiały roletowe screen charakteryzują się różnym stopniem przezierności. W zależności od perforacji może być mniej lub bardziej prześwitująca. Tkanina w roletach screen może być również całkowicie zasłonięta przed światłem. Ekrany to jedyne rolety zewnętrzne, które mogą zaciemnić wnętrze, zapewniając jednocześnie widoczność na zewnątrz.

Niewątpliwą zaletą rolet z siatki drucianej jest paleta siatki oraz kolor dodatków (mechanizm łańcuszkowy). Dzięki temu łatwiej je dopasować do stylów wnętrz. Ten rodzaj pokrowca nadaje się do minimalistycznego i nowoczesnego wystroju wnętrz. Będą idealnym uzupełnieniem stylizacji.

Rolki ekranu mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach, a także w budynkach biurowych czy obiektach użyteczności publicznej. Tkaniny screen w różnorodnej kolorystyce można idealnie dopasować do wystroju wnętrz lub elewacji budynków. Jedwabna tkanina siateczkowa jest prześwitująca. Nie ograniczają widoku z zewnątrz. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie w zależności od wybranego systemu. Takie okiennice to doskonałe rozwiązanie do mieszkań miejskich czy biurowców. Rolety Screen pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach takich jak grube przeszklenia, które są szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych. W słoneczny dzień stanowią idealną osłonę.