Rolety nadstawne

Rolety nadstawne mają szereg szczególnych zalet.

Co ważne, nikt nie powinien mieć kłopotów z samodzielnym ich zainstalowaniem, dzięki czemu nadal możemy na to zaoszczędzić pieniądze. Rolety tego typu cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza ze względu na ich bardzo wysoką trwałość, a przede wszystkim funkcjonalność. Ponieważ skrzynkę można zamontować na ścianie, żaluzje te znane są również jako żaluzje fasadowe lub natynkowe. Czasami można również spotkać się z nazwą.

Rolety montowane od góry to estetyczne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów nieruchomości. Największą zaletą rolet nadstawnych są możliwości ich montażu. Dzięki zastosowaniu płyt gipsowo-kartonowych skrzynka może być całkowicie niewidoczna. Dzięki temu można je dopasować do każdego rodzaju elewacji. Warto jednak wiedzieć, że te akcesoria okienne powinny być brane pod uwagę przy tworzeniu projektu architektonicznego, ponieważ są jego integralną częścią. Tylko w ten sposób można uzyskać optymalne parametry konstrukcyjne.

Zaletą rolet nadstawnych są możliwości ich montażu. Montaż produktu na elewacji pozwala cieszyć się większą estetyką. Dodatkowo dwustronna konstrukcja rolety pozwala uniknąć jej deformacji. W przypadku rolet nadstawnych możliwy jest montaż częściowy lub całkowity. Całkowicie zamknięte skrzynki są bardziej popularnym rozwiązaniem w nowym budownictwie. Można się do niego dostać przez właz inspekcyjny znajdujący się w pokoju. To najbardziej estetyczny i najczęściej wybierany sposób konstruowania rolety nadstawnej.