Okiennice

Okiennice dlaczego warto wybrać, cechy charakterystyczne, zalety

Okiennice to najczęstszy wybór w domach od lat 70-tych. Dzieje się tak dlatego, że są tańszą opcją, ale także dlatego, że dobrze tłumią hałas i są łatwe do czyszczenia. Aby jednak maksymalnie wykorzystać rolety, zalecamy wybór rolet, które w każdej warstwie są wypełnione poliuretanem, dzięki czemu są trwalsze i zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Najwyraźniej inwestorzy doceniają zalety ekonomiczne okiennic, które są tańszym rozwiązaniem. Ponadto można ich używać nawet przy silniejszym wietrze na zewnątrz.

Przemyślany projekt architektoniczny i zastosowanie energooszczędnych materiałów budowlanych może znacznie zmniejszyć straty ciepła i energię potrzebną do ogrzania całego obiektu. Co roku na rynku pojawiają się nowe produkty, które pomagają osiągnąć ten cel i zapewniają doskonałe parametry termoizolacyjne.

Wybierz okiennice o odpowiednich właściwościach.

Idealny materiał na okiennice? Produkt, który jest lekki, łatwy w utrzymaniu czystości i nie psuje się szybko. Dobrze chłodzi pomieszczenie, jednocześnie skutecznie zapobiegając silnemu nasłonecznieniu i ciekawskim oczom. Nowoczesne okiennice aluminiowe w niczym nie przypominają swoich odpowiedników sprzed dwudziestu czy trzydziestu lat. Przekonaj się sam – zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.